Film promocyjny Województwa Podkarpackiego
wtorek, 05 września 2023 10:18

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić film promocyjny poświęcony jednemu z najpiękniejszych regionów Polski - Województwu Podkarpackiemu! Film powstał w związku z naszą współpracą z Województwem Podkarpackim, które jest partnerem konkursu „Dzieci i młodzież aktywnie – dziedzictwo i kultura".

Podkarpacie to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a dziedzictwo kulturowe przenika każdy zakątek tego przepięknego regionu. Film promocyjny pozwala zanurzyć się w jego bogactwie - od malowniczych krajobrazów, przez zabytki, po kulturalne perły.

Dzieci i młodzież są sercem tego projektu. Ich aktywność i zaangażowanie w odkrywanie dziedzictwa swojego regionu pokazuje, jak ważne jest przekazywanie wiedzy o historii i kulturze kolejnym pokoleniom.

Wspólnie z Województwem Podkarpackim chcemy pokazać, że kultura i dziedzictwo nie są tylko lekcją historii, ale przede wszystkim źródłem inspiracji i punktem wyjścia do tworzenia nowych wartości.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu i zanurzenia się w magiczny świat Podkarpacia. Dziękujemy Województwu Podkarpackiemu za wsparcie i zaangażowanie w ten projekt. Razem przypominamy o tym, jak ważne jest pielęgnowanie naszego dziedzictwa i docenianie kultury, która nas otacza.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=IpAmo9jzk7o

 

Polecamy

krs

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Odsłon : 565179